Pronájem kanceláří 140 m2

náměstí Junkových – Praha 13

21890_1663161325.jpg12
3 fotografie
Nájemné: 15 EUR za m2/měsíc
Parking: 90 EUR za místo/měsíc

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

*Neplatíte provizi*
Nabízíme vám k podnájmu obchodně/kancelářské prostory o celkové výměře 140 m2, které se nacházejí na Praze 5.

Prostory se nacházejí v přízemí.
K dispozici recepce, podzemní stání, otevíratelná okna, klimatizace, VZT, optický kabel atd..

Administrativní projekt CITY WEST pronajímatelné ploše 25.637 m2 je tvořen dvěma kancelářskými budovami a sídlí v moderní čtvrti v pražských Stodůlkách u stejnojmenné stanice metra. Architektonický návrh celého projektu pochází z dílny ateliéru AHK architekti. Design obou budov je moderní a volně navazuje i na bytovou zástavbu a rodinné domy v okolí. Výrazným architektonickým prvkem, který se v různých podobách u obou objektů opakuje, je motiv rámu. Fasády stavby jsou neokázalé, tvořené pásovými okny, laděné v elegantním šedém odstínu s barevným akcentem obkladových desek.

Celý projekt je také vysoce funkční, energeticky úsporný a šetrný k životnímu prostředí. Obě budovy byly dokonce jedny z prvních administrativních budov v České republice, které se staly držitelem certifikátu LEED Gold. Nemovitost zajišťuje pracovní místa pro více než 1.500 zaměstnanců, a kromě moderních vnitřních prostor nabízí i místa pro odpočinek, jako jsou například terasy se zelení, japonská zahrada, park s dětským hřištěm nebo také venkovní posilovna o rozloze přibližně 1.000 m2.
Budova City West je situována přímo na metru B a je velmi dobře dostupná autem z Pražského orkuhu.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

Kontakt

Bc. Jakub Květ

Vložte poptávku nebo se nás zeptejte

Pro více informací nebo vložení poptávky nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle, emailu nebo přes poptávkový formulář.