Pronájem obchodního prostoru 151 m2

Sokolovská – Praha 8

1969_1589500232.jpg1234567891011
12 fotografií
Nájemné: 20 EUR za m2/měsíc
Parking: 115 EUR za místo/měsíc
Minimální doba nájmu: 60 měsíců

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

*Neplatíte provizi*
Dovolujeme si vám nabídnout prémiový obchodní prostor vhodný pro sportovní/pohybové studio nebo showroom.
Prostory mají hotové osvětlení, vzduchotechniku a vlastní sociální zázemí rozdělené na pánské a dámské toalety + sprchy. Dispozici prostoru lze uzpůsobit požadavkům nového nájemce.
Komplex Rustonka Office má výhodnou polohu vedle stanice metra Invalidovna, nachází se v pěší dostupnosti od Karlína a 3 km od centra historického Starého Města v Praze. Budovy získaly prestižní certifikaci zelené budovy LEED GOLD.
Kancelářské centrum zahrnuje 47 000 metrů čtverečních pronajímatelné plochy v komplexu 3 budov. V komplexu je několik maloobchodních jednotek, včetně dvou restaurací, vinárny a dalších obchodů.
Výborná dopravní dostupnost MHD je zajištěna díky bezprostřední blízkosti stanice metra B - Invalidovna a množstvím tramvajových spojů. Parking pro nájemce je možný v podzemních garážích.

Parking 115 EUR/místo/měsíc + DPH.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

Kontakt

Ing. Martin Teplík

Vložte poptávku nebo se nás zeptejte

Pro více informací nebo vložení poptávky nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle, emailu nebo přes poptávkový formulář.