Pronájem obchodního prostoru 224 m²

Evropská 859/115a – Praha 6

733_7072990451.jpg123456789101112
13 fotografií
Nájemné: 15 EUR za m2/měsíc
Parking: 120 EUR za místo/měsíc

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

*Neplatíte provizi*
Dovolujeme si vám nabídnout prestižní obchodní prostory vhodné pro showroom nebo kanceláře, které jsou situované do ul. Evropská.

Prostory mají moderní industriální design a jsou aktuálně rozděleny na otevřený prostor pro showroom - open space, dvě jednací místnosti/kanceláře oddělené protihlukovými skleněnými příčkami s dvojskly, kuchyni a soukromé toalety. Je zde kompletně zavedená vzduchotechnika, elektřina, osvětlení a datová kabeláž. V případě potřeby lze dispozici uzpůsobit požadavkům nových nájemců.

Prostory je možné propojit s vedlejší jednotkou o velikosti 182 m2.

AFI VOKOVICE je administrativní komplex z dílny architektonického studia DAM architekti. Jde o dvě budovy o šesti a osmi nadzemních podlažích s celkovou pronajímatelnou plochou téměř 14 tisíc metrů čtverečních, který nabízí kromě kancelářských ploch také maloobchodní jednotky a skladové plochy.

Pro nájemce je k dispozici kantýna se snídaněmi a obědy, kavárna Starbucks a fastfood Pizza Hut.

Skvělou dopravní dostupnost MHD zajišťují stanice tramvaje, autobusu a metra A - Nádraží Veleslavín, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti budovy. Dostupnost automobilem je zajištěna díky snadnému napojení na Pražský vnitřní i vnější okruh.

Parkování pro nájemce je k dispozici v podzemních garážích s kapacitou 285 parkovacích míst. Parking 120 EUR/místo/měsíc + DPH.

K dispozici ihned.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

Kontakt

Ing. Martin Teplík

Vložte poptávku nebo se nás zeptejte

Pro více informací nebo vložení poptávky nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle, emailu nebo přes poptávkový formulář.