Vybrané budovy

1673_8380315253.jpg
5 kanceláří

Flow Building - vybavené kanceláře

Václavské náměstí 2132/47 – Praha 1

13 000 - 90 000 Kč za měsíc Dostupné plochy 15 - 240 m2

Business centrum Flow Building nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo kavárnou s baristou. Možnost pronájmu kanceláří pro 1 až 20 osob. Pro větší firmy možnost pronájmu vlastních, plně vybavených kanceláří v odděleném prostoru s vlastním brandingem, zasedací místností a call boxy. Pro velké společnosti možnost pronájmu celého patra s plně zařízeným pracovním prostředím s veškerými službami. Na střeše budovy se nachází velkoformátová terasa s kavárnou a fitness koutkem pro všechny nájemce budovy. V budově je dále kolárna se sprchami a locker roomy. Budova je skvěle dostupná automobilem i MHD. V blízkosti se nachází zastávka metra C - Muzeum, stanice vlaku - Praha Hlavní nádraží a mnoho tramvajových spojů. Okolí budovy poskytuje plnou občanskou vybavenost včetně mnoha kaváren, restaurací a dalších služeb v bezprostředním okolí. Pronájem pracovního místa v coworkingu od 7000 Kč/měsíc. Pronájem kanceláře od 9000 Kč/osoba/měsíc. Pro aktuální nabídku nebo pro větší prostory nás prosím kontaktujte.

1959_5883171639.jpg
3 kanceláře

Na Příkopě 15 - vybavené kanceláře

Na příkopě 583/15 – Praha 1

33 343 - 54 140 Kč za měsíc Dostupné plochy 35 - 135 m2

Vybavené kanceláře situované v Dětském domě na populární byznysové adrese Na Příkopě 15 představují ideální řešení pro všechny, kdo hledají pronájem stylových, plně vybavených kancelářských prostor s flexibilní dobou nájmu. Projekt nabízí samostatné kanceláře, pronajmout si můžete i zařízené zasedací místnosti. Přímo na patře se nachází recepce, kuchyňky, toalety, prostorný koridor a technické zázemí. Samozřejmostí je i pestrá nabídka služeb pro vaši maximální efektivitu: vysokorychlostní WiFi, chytré tiskárny, podpora denní recepce, IT servis či právní poradenství. Nájemci mají možnost využít parkování v podzemních garážích přímo v Dětském domě, v budově navíc funguje nepřetržitá ostraha. Díky svému praktickému umístění přímo v centru města jsou kanceláře svkěle dostupné autem i veřejnou dopravou – v pěším dosahu se nachází stanice metra Můstek (trasa A, B), Muzeum (trasa A, C), tramvajové spoje i vlaková nádraží.

1676_9013455783.jpg
9 kanceláří

Albatros - vybavené kanceláře

Na Perštýně 342/1 – Praha 1

11 420 - 142 880 Kč za měsíc Dostupné plochy 15 - 575 m2

Business centrum Albatros nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo kavárnou s baristou. Na střeše budovy je velkoformátová terasa s krásnými výhledy na panorama Prahy. V budově je kolárna se sprchami a locker roomy a malé fitness centrum - pro nájemce vstup zdarma. Možnost usazení od jednotlivců v coworkingových prostorech, přes samostatnou kancelář nebo soubor kanceláří na míru, až po pronájem celého podlaží. Délka členství je od krátkodobých úvazků na 1 měsíc až po 36 měsíců a více. Nově zrekonstruovaná budova Albatros se nachází na rohu ulic Na Perštýně a Národní třída nedaleko pěší zóny. Mezi hlavní přednosti budovy patří skvělá dostupnost městskou hromadnou dopravou. Nachází se v těsné blízkosti stanice metra Národní a tramvajové zastávky. Kanceláře od 7750 Kč za osobu za měsíc. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte.

1687_9871263382.jpg
4 kanceláře

Prague City Centre - vybavené kanceláře

Klimentská 1216/46 – Praha 1

12 270 - 50 420 Kč za měsíc Dostupné plochy 50 - 295 m2

Regus Prague City Centre nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených jednacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami. K dispozici je hned několik možností členství jak pro jednotlivce a freelancery, kteří mohou využívat společných pracovních prostor (hubů), až po malé, střední, ale i větší firmy s jednotkami, desítkami, ale i stovkami zaměstnanců, kteří si mohou vybrat samostatné kanceláře různých velikostí, či soubor kancelářských prostorů na míru. Délka členství je od krátkodobých úvazků na 1 měsíc až po 36 měsíců a více. Velkou výhodou je flexibilita. Pokud vaše společnost roste a vy víte, že budete výhledově potřebovat větší prostory, můžete se domluvit na plánu expanze v rámci centra, případně se přesunout na jiné centrum v rámci nabídky. Stejný princip platí i v případě, pokud potřebujete plochu redukovat. Pokud má vaše centrum více poboček, můžete povětšinou navštěvovat jejich sdílené pracovní prostory (huby), pro práci a jednání s klienty. Pražské obchodní centrum je dosažitelné veřejnou dopravou a 20 minut jízdy od mezinárodního letiště. Disponuje restaurací a zabezpečeným podzemním parkovištěm. V jeho blízkosti se nachází hotely, restaurace, obchody a zábavní centra, jako je Státní opera.

1685_9864755361.jpg
4 kanceláře

Burzovní Palác - vybavené kanceláře

Rybná 682/14 – Praha 1

6 500 - 24 360 Kč za měsíc Dostupné plochy 30 - 215 m2

Regus Burzovní Palác nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených jednacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami. K dispozici je hned několik možností členství jak pro jednotlivce a freelancery, kteří mohou využívat společných pracovních prostor (hubů), až po malé, střední, ale i větší firmy s jednotkami, desítkami, ale i stovkami zaměstnanců, kteří si mohou vybrat samostatné kanceláře různých velikostí, či soubor kancelářských prostorů na míru. Délka členství je od krátkodobých úvazků na 1 měsíc až po 36 měsíců a více. Velkou výhodou je flexibilita. Pokud vaše společnost roste a vy víte, že budete výhledově potřebovat větší prostory, můžete se domluvit na plánu expanze v rámci centra, případně se přesunout na jiné centrum v rámci nabídky. Stejný princip platí i v případě, pokud potřebujete plochu redukovat. Pokud má vaše centrum více poboček, můžete povětšinou navštěvovat jejich sdílené pracovní prostory (huby), pro práci a jednání s klienty. Budova je skvěle dostupná automobilem i MHD. V blízkosti se nachází zastávka metra B - Náměstí Republiky a mnoho tramvajových spojů. Okolí budovy poskytuje plnou občanskou vybavenost včetně mnoha kaváren, restaurací a dalších služeb v OC Palladium.

1672_8378896724.jpg
5 kanceláří

Revoluční 7 - vybavené kanceláře

Revoluční 724/7 – Praha 1

13 000 - 65 000 Kč za měsíc Dostupné plochy 15 - 225 m2

Business centrum Revoluční 7 nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami a společnou kuchyňkou. Možnost pronájmu samostatných kanceláří. Budova se nachází v historickém centru Prahy 1 a je skvěle dostupná automobilem i MHD. V blízkosti se nachází zastávka metra B - Náměstí Republiky, stanice vlaku - Masarykovo nádraží a mnoho tramvajových spojů. Okolí budovy poskytuje plnou občanskou vybavenost včetně mnoha kaváren, restaurací a dalších služeb v nedalekém OC Palladium. Pronájem kanceláře od 6500 Kč/osoba/měsíc. Pro aktuální nabídku nebo pro větší prostory nás prosím kontaktujte.