Vybrané budovy

3227_9293707886.jpg

Pronájem obchodních prostor 210 m2

Vinohradská – Praha 3

*Neplatíte provizi*
Vinohradská 180 je šestipodlažní budova s pronajímatelnou plochou 8395 m2. V přízemí se nacházejí obchodní prostory, ve vyšších podlažích kanceláře. Budova disponuje 49 parkovacími stáními před budovou a 25 místy v podzemních garážích. V budově jsou k dispozici konferenční a přednáškové místnosti a další prostory, např. obchody, restaurace, ordinace apod. V suterénu se nachází zařízená kantýna vč. gastro vybavení a prostorné jídelny. K dispozici jsou skladové prostory, které jsou přístupné přímo z podzemní garáže.

Díky komplexní modulové skladbě budovy lze upravit vnitřní dělící konstrukce podle požadavků nájemce. Prostory jsou prosvětlené přirozeným denním světlem, což zajišťují velká okna s elektrickými venkovními žaluziemi. Nejvyšší patro budovy disponuje terasami s nádhernými výhledy na město.

Výborná dostupnost MHD díky stanici metra A - Želivského a několika tramvajovým a autobusovým spojům. V okolí nachází veškerá občanská vybavenost. Dostupnost automobilem je zajištěna snadným napojením na vnitřní městský okruh. Z budovy je to také kousek do centra města, v docházkové vzdálenosti od projektu jsou desítky restaurací, obchodů a veškeré služby.

Parking 120 EUR/místo/měsíc + DPH.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

2235_4038722279.jpg

Pronájem obchodního prostoru 79 m2

Vinohradská – Praha 3

*Neplatíte provizi*
V exkluzivním zastoupení vám nabízíme k pronájmu obchodní prostory o celkové výměře 79 m2, který se nachází ve velmi žádané lokalitě Prahy 3, přímo na Floře.

Jedná se o rohovou přízemní jednotku s výbornou vizibilitou přímo na rohu rušných ulic Vinohradská a Jičínská. Jednotka disponuje velkými výlohami jak do ulice, tak do vstupu/výstupu do metra a je umístěna přímo naproti ochodnímu centru Atrium Flora.

Dispozičně se jedná o prostor, které může sloužit jako lobby, čekárna apod., jeden otevřený prostor (prodejna) a vlastní sociální zázemí. Samožrejmostí je možnost dispozičních změn a otevření prostoru na jeden otevřený prostor nebo naopak rozčlenění na menší plochy.

Prostory jsou díky skvělé poloze, viditelnosti a dostačeným rozvodům vhodné na showroom, kosmetické služby, prodejnu elektra, lehkého gastra apod.. Velkou výhodou je bezbariérový přístup.
Možnost reklamy na výlohy, dveře a osvětlené reklamy na fasádu objektu.

K dispozici ihned.