Vybrané budovy

2143_0249046128.jpg
3 kanceláře

T-Mobile Roztyly

Tomíčkova – Praha 11

Cena od 11 EUR

Budova Tomíčkova 1, sloužící dlouhodobě jako centrála spol. T-Mobile se nachází v
bezprostřední blízkosti stanice metra Roztyly.
Budova nabízí flexibilní kancelářské prostory umožňující vytvoření jak open-space
dispozice, tak menších i větších uzavřených kanceláří. Pro nájemce je v objektu k dispozici kantýna, bistro či kavárna Costa Coffee a rovněž lze využít stojany na kola a sprchy v suterénu budovy.

910_8099811818.jpg
3 kanceláře

Kavčí Hory Office Park

Na hřebenech II – Praha 4

14,25 - 14,50 EUR

Kavčí Hory Office Park je moderní kancelářská budova, která je situovaná poblíž oblíbeného business centra na Pankráci. Přímo v budově se nachází restaurace a fitcentrum. Sousední budova České televize nabízí obchod s potravinami a kantýna. V nedalekém obchodním centru Arkády Pankrác pak nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Kancelářská budova má k dispozici 700 parkovacích míst v podzemních garážích. Z těch se za dvě minuty dostanete na Pražský okruh a za 30 minut na letiště. V pěší dostupnosti od budovy se nacházejí stanice metra C - Pražského povstání a Pankrác.

Typické podlaží má velikost až 6 500 m2 a je maximálně flexibilní – může tu vzniknout až 17 samostatných jednotek.
Hlavní trakt budovy propojuje čtyři křídla. Východní křídlo dominuje svou výškou, oproti ostatním třem má celkem 11 podlaží. V budově jsou dvě oddělené recepce, můžete se tak svobodně rozhodnout, koho při vstupu dovnitř pozdravíte jako první.

Specifikace:
Individuální regulace teploty v kancelářských prostorách
Dvoutrubkové fan-coil chladící jednotky
Elektronicky ovládané žaluzie
Dvojité podlahy pro strukturovanou kabeláž
Zavěšené podhledy s integrovaným osvětlením
EPS – elektronická protipožární signalizace
24hodinová bezpečnostní služba
13 výtahů
2 reprezentativní vstupní recepce
Sprinklery

K dispozici ihned

*Neplatíte provizi*

938_6798788508.jpg
Plně obsazeno

Main Point

Milevská – Praha 4

Cena od 16 EUR

Main Point Pankrác je nízkoenergetická kancelářská budova, která od roku 2018 patří mezi dominanty Pankráckého business centra.

Budova se pyšní certifikátem LEED v nejvyšším stupni Platinum.

Main Point svým nájemcům nabízí až 23 500 m² kancelářských a obchodních ploch a 406 parkovacích míst. Devítipatrový komplex má výšku 40 metrů, půdorysem je pět zaoblených trojúhelníků, díky kterým budova působí organicky.

Fasáda čistí okolní ovzduší díky speciální technologii, která je výkonná přibližně jako kdyby se zde zasadilo 100 stromů. Na střeše budovy se nachází terasa se zahradou.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

989_0368313946.jpg
4 kanceláře
1 obchodní prostor

Cimex House

Na Pankráci – Praha 4

10 - 13,85 EUR

Administrativní budova Cimex House s celkovou podlahovou plochou 5 000 m2 je situována v atraktivní lokalitě Prahy 4 přímo u stanice metra C Pražského povstání. Blízkost centra a výborná občanská vybavenost spolu s nadstandardními službami recepce dělají z budovy Cimex House jedinečné místo pro vaši společnost.

Pražská čtvrť Pankrác je oblíbeným sídlem významných společností, které vyžadují skvělou dopravní dostupnost a zároveň velké množství kvalitních služeb v okolí. V blízkém okolí jsou čtyřhvězdičkové hotely a Kongresové Centrum Praha. Nedaleká stanice metra C Pražského povstání vás do pár minut dopraví do nákupního centra Arkády Pankrác anebo přímo na Václavské náměstí. Park v podobě památky Vyšehrad je ideálním místem pro váš odpočinek a relaxaci.

Specifikace:
Recepce a ostraha 24/7
Služby podatelny
Otevíratelná okna
Klimatizace
Sdílené zasedací místnosti
Strukturovaná kabeláž
Možnost skladových prostor

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

946_6866917836.jpg
Plně obsazeno

Tetris

Budějovická – Praha 4

Cena od 15,50 EUR

Budova Tetris se nachází v prestižní části prahy 4 - Budějovická, jen pár kroků od obchodního centra DBK.

Interiér budovy byl navržen tak, aby splňoval nejvyšší standardy s minimálním podílem na společných prostorách. Koncept budovy byl zcela podřízen budoucím požadavkům na maximální variabilitu prostor, díky čemuž nikterak neomezuje svého nájemce při volbě vnitřního uspořádání kanceláří. Typické podlaží budovy Tetris je cca 570 až 630 m2 a umožňuje maximální komfort pro nájemce.

Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost včetně supermarketu, mnoha restaurací a kaváren.
Skvělá dopravní dostupnost je zajištěna dálnicí D1, Severojižní magistrálou a Jižní spojkou, tedy vnitřním okruhem. Výstup z Metra Budějovická a přilehlé autobusové zastávky jsou ve vzdálenosti cca 50 metrů od vstupu do budovy.

Specifikace:
Klimatizace
Zdvojená podlaha
Snížený podhled
Telefonní síť (možnost)
Počítačová síť (možnost)
Silnoproud
Detektory kouře
Recepce
Ostraha
Otevíratelná okna
Výtahy
Vstup na magnetické karty
Správa budovy v objektu

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

960_9580124355.jpg
Plně obsazeno

BB Centrum D

Jemnická – Praha 4

Cena od 14,50 EUR

Administrativní Budova D z ateliéru architekta Kordovského se nachází na rohu ulic Jemnická a Želetavská. Budova nabízí celkem 4 000 m2 kancelářských ploch v 6 nadzemních podlažích, v podzemních garážích je k dispozici 60 parkovacích stání. Prostory disponují veškerými sítěmi, klimatizací (fancoily) a otevíratelnými okny. Objekt je mimořádně technologicky vybavený a zajišťuje kvalitní a efektivní vnitřní infrastrukturu.

Kancelářské prostory umožňují variabilní uspořádání a v 6. patře je nájemcům k dispozici terasa se zelení. V roce 2018 Budova D prošla kompletní rekonstrukcí společných prostor vč. střešní terasy, parkingu a přilehlých venkovních ploch.

Specifikace:
klimatizace s individuálním ovládáním (fancoil)
venkovní / vnitřní žaluzie
zavěšené podhledy s integrovaným osvětlením
přístup 24 hodin denně 365 dní v roce
on-site property management, ostraha budovy, recepce
široká škála obchodů a služeb v areálu BB Centra (supermarket Albert, dm drogerie, pošta, školka, zdravotnická zařízení, cukrárna, kavárny, kantýny, restaurace atd.)
otevíratelná okna

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*


981_0133792162.jpg
1 kancelář

Prime

Lomnického – Praha 4

Cena od 15,75 EUR

Prime Office Building je moderní kancelářská budova, která se nachází jen pár kroků od zastávky metra C - Pražského Povstání.

Budova je snadno dosažitelná pražské z magistrály i z Jižní spojky. V okolí se nacházejí autobusové i tramvajové zastávky, které přispívají ke skvělé dostupnosti MHD.

Lokalita disponuje kompletní infrastrukturou a občanskou vybaveností, v docházkové vzdálenosti jsou restaurace, obchody a obchodní centrum Arkády Pankrác.

Prime byl navržen tak, aby svým nájemcům poskytl ten nejvyšší komfort pro práci. Na osmi nadzemních podlažích nabízí celkem 7200 m2 kancelářské plochy, která splňuje ty nejvyšší standardy. Díky propracovaným konstrukčním prvkům lze budoucí podobu kanceláří variabilně uzpůsobit požadavkům svých nájemců. Všechny kanceláře jsou zásobeny dostatkem denního světla.

Prime svým nájemcům nabízí prostornou reprezentativní lobby se vstupní recepci, na jejíž stavbu (a také celého interiéru budovy) byly použity originální materiály jako měď, travertin a dřevo v různých povrchových úpravách.

V budově je bezpečnostní služba a centrální recepce 24/7. Možnost pronájmu garážového stání.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

954_9564545262.jpg
1 kancelář

BB Centrum B

Vyskočilova – Praha 4

15,50 - 16,50 EUR

Administrativní Budova B se nachází v centrální části multifunkčního areálu BB Centrum, na hlavní třídě Vyskočilova. V současné době probíhá kompletní revitalizace budovy, pro nové nájemce bude připravena v červnu 2020.

Budova B má pronajímatelnou plochu 14 600 m2 v 8 nadzemních podlažích, 1 240 m2 obchodních ploch v přízemí, bezmála 1 000 m2 teras a 239 podzemních parkovacích stání. Celkovou modernizací Budova B získá mimo jiné novou keramickou fasádu v zemitých tónech a velkorysou průchozí recepci propojenou s otevřeným veřejným atriem se zahradou, posezením a vodními prvky. Střešní terasa nabídne nájemcům relaxační prostor s množstvím zeleně. Součástí rekonstrukce je modernizace veškerých technologií zajišťujících kvalitní vnitřní prostředí. U hlavního vstupu do budovy vznikne malé náměstí, tzv. piazzetta se vzrostlými stromy, posezením a vodním prvkem. Po renovaci obvodového pláště a technologií bude objekt splňovat standardy energetického štítku kategorie B, který garantuje úsporný a efektivní provoz.

Vynikající je dopravní dostupnost: autobusová zastávka přímo u budovy - 1 zastávka na stanici metra trasy C Budějovická (kyvadlová doprava a 3 linky MHD), přímé napojení na magistrálu, Pražský okruh a dálnici D1. V rámci areálu BB Centra je veškerá občanská vybavenost: restaurace, kavárny, veřejné kantýny, pošta, lékárna, fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka, supermarket, drogerie, čistírna, květinářství, zdravotnická zařízení, a další. Pro odpočinek a relaxaci, např. v pauze na oběd, jsou v BB Centru dva parky – Baarův park a Park Brumlovka a nové Náměstí Brumlovka s vodními prvky a posezením.

Specifikace:
Vnější žaluzie na jižní fasádě objektu
Otevíratelná okna v celém objektu
Klimatizace s individuálním ovládáním (fancoil)
Přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce
On-site property management, ostraha budovy, recepce
Food court v přízemí
Zelená střešní terasa přístupná všem nájemcům v budově

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*1006_0992911560.jpg
Plně obsazeno

BesNet

Novodvorská – Praha 4

Cena od 9,50 EUR

Areál Besnet nabízí svým nájemníkům celkovou plochu o velikosti přes 18 000 m² kancelářských ploch, skladových prostor a rozlehlé parkoviště pro cca 280 aut. Objekt disponuje vlastní jídelnou.

Projekt Besnet je situován na okraji kancelářské lokality Prahy 4 a nabízí snadné napojení na dálnici D1 ve směru na Brno a Vídeň. Poloha u Jižní spojky a Barrandovského mostu zároveň poskytuje rychlé spojení s plzeňskou dálnicí D5 a také s pražským letištěm.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*977_0071555838.jpg
3 kanceláře

Modřanská 98

Modřanská – Praha 4

200 - 240 Kč

Modřanská 98 je kancelářská budova typu B, která svým nájemcům nabízí klimatizované kanceláře s výbornou dopravní dostupností autem i MHD a dostatkem parkovacích stání.

Modřanská 98 je díky své poloze velmi snadno dosažitelná z centra města a může se pochlubit také skvělou dostupností z jižní spojky.. V okolí budovy se nacházejí autobusové i tramvajové zastávky, stejně tak jako zastávka vlaku.

Budova nabízí široké spektrum kancelářských ploch, od malometrážních kanceláří (20 - 70 m2), až po velké kancelářské plochy o velikosti 639 m2 ve 4. NP. Díky této variabilitě je budova vhodná jak pro malé firmy, tak středně velké podniky. V suterénu budovy se nacházejí prostory o rozloze 252 m2, které lze využít jako sklad.


K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

961_9584290377.jpg
3 kanceláře
2 obchodní prostory

BB Centrum G

Michelská – Praha 4

Cena od 14,50 EUR

Budova G pochází z dílny architektonického ateliéru ATELIER 8000 a byla dokončena v roce 2013. Nachází se na rohu ulic Michelská a Baarova. Budova G nabízí celkem 5 500 m2 kancelářských ploch a 1 000 m2 obchodních ploch v přízemí budovy. Ve třech podzemních podlažích je k dispozici 146 parkovacích míst pro nájemce i veřejnost. Budova G má střešní terasu s možností relaxace a o proti ostatním administrativním budovám má vlastní vnitroblok se zelení. Budova má vynikající dopravní dostupnost: autobusová zastávka Jemnická se nachází přímo před budovou (dvě zastávky autobusu od stanice metra C Budějovická a Kačerov), přímé napojení na Pražský okruh a dálnici D1.

Specifikace:
Zdvojené podlahy
Podlahové krabice
Klimatizace s individuálním ovládáním (4trubkové fancoily)
Přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce
Terasa
Vnitřní zahrada
Možnost umístění loga na budově
Možnost zřízení zákaznického centra nebo showroomu v přízemí budovy

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*


945_6854909082.jpg
4 kanceláře

Budějovická 3

Budějovická – Praha 4

Cena od 12,50 EUR

Administrativní budova B3 Pankrác se nachází v atraktivní lokalitě Praha 4 – Pankrác mezi ulicemi Budějovická a Hanusova, přímo u stanice metra a sjezdu ze Severojižní magistrály. V budově se nachází restaurace. V těsné blízkosti je obchodní centrum – Arkády Pankrác, finanční a pojišťovací instituce, pošta, četné služby, místa pro sportovní vyžití i školy všech stupňů.

Specifikace:
otevíratelná okna
vnější žaluzie
klimatizace
zdvojené podlahy
flexibilní plocha umožňující open space i samostatné kanceláře
světlá výška kanceláří 3 m
datové napojení budovy optickými kabely
elektronická požární signalizace
náhradní zdroj elektrické energie
recepce 24/7
kamerový systém
podzemní parking

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1004_0984978427.jpg
5 kanceláří
1 obchodní prostor

May House

5. května – Praha 4

Cena od 13,50 EUR

Administrativní projekt MAYHOUSE ve vyhledávané lokalitě Pankrác nabízí v 6 nadzemních patrech celkem 7 800 m2 moderních kanceláří, zázemí pro maloobchod a 69 parkovacích míst. Poloha u magistrály, snadná dostupnost a skvělá viditelnost budovy poskytují reprezentativní prostor malým i velkým firmám.
Díky své poloze na nejfrekventovanější ulici (5. května 1746/22) v České republice umožňuje budova maximální viditelnost Vašeho loga umístěného na objektu. Příjemné pracovní prostředí zajistí vhodné členění ploch,
vysoký přísun denního světla i střešní terasa pro chvíle odpočinku.

Služby:
Elegantní centrální recepce
24/7 přístup pomocí magnetických karet
CCTV, EPS
Bezbariérový přístup v celé budově
24h ostraha objektu
Správa budovy přímo v objektu
Podzemní parkovaní 69 míst
Parkování pro návštěvy
Kolárna
Sklady
Sdílená střešní terasa

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

937_6773103382.jpg
4 kanceláře
1 obchodní prostor

Polygon House

Doudlebská – Praha 4

13,70 - 14,20 EUR

Kancelářská budova POLYGON HOUSE na Pankráci je na první pohled velmi působivá svou elegantní zrcadlovou fasádou a tvarem lodi, která je přímo viditelná z pražské dálnice. Má snížené stropy, nastavitelné žaluzie, otevíratelná okna, klimatizaci, recepci s 24/7 ostrahou, lobby, restauraci, parkovací místa v budově. Obchodní centrum Arkády Pankrác a stanice metra (trasa C / červená) Pankrác a autobusové zastávky jsou jen pár minut od budovy.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

904_3757357214.jpg
3 kanceláře

Element

Na strži – Praha 4

14,90 - 16,90 EUR

ELEMENT je kancelářská budova stojící v samém business srdci Pankráce, v lokalitě, kde je možné najít ty nejmodernější budovy v Praze. Není tak divu, že zde mají sídlo významné české i světoznámé společnosti. Firmy zdejší prostředí preferují nejen z důvodu blízkosti významných společností, ale také díky snadné dostupnosti do historického centra města autem i MHD.

Budova je sutuovaná cca 1 minutu chůze od zastávky metra C – Pankrác, kde jsou k dispozici i navazující autobusové spoje. Lokalita umožňuje snadné napojení autem na vnitřní městský okruh i Letiště Václava Havla.

Budova byla navržena s ohledem na vysokou energetickou úspornost v souladu s LEED (Leadership in Energy & Environmental Design) doporučeními, s cílem o dosažení nejvyšší kategorie hodnocení – LEED PLATINUM CERTIFICATE.

Vybrané zelené prvky:
Napojení na široké spektrum prostředků městské hromadné dopravy (metro, tramvaj, autobus)
Rezervoár na dešťovou vodu, úpravy pro vysokou úspornost vodních zdrojů
Otevíratelná okna
Odolná fasáda
Vysoce úsporné mechanické vybavení zahrnující LED osvětlení, sálavé topení, stropní chlazení
Bohaté denní světlo
Vybavení jako jsou kolárny, uzamykatelné skříňky, sprchy, atp.

Kancelářské prostory jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky třídy AA pro moderní kancelářské standardy. Každé z 8 nadzemních podlaží má rozlohu mezi 800 a 1160 m2. Všechna patra jsou flexibilně uzpůsobitelná pro 1 až 4 nájemce.

Každé patro je přístupné jedním z 6 výtahů a disponuje světlou lobby, společnými sociálními prostory a flexibilními kancelářskými prostory, vhodnými pro pracovní místa, společné prostory, kuchyň a denní místností, atp.

Budova tvarovaná do písmene L má unikátní klikatou fasádu skládající se z panelů s práškovým nástřikem. Hlavní vchod otevírá vstup do nádvoří rozděleného dvěmi křídly budovy.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

966_0058010684.jpg
5 kanceláří

AMA Kačerov

Čerčanská – Praha 4

Cena od 350 Kč

AMA Kačerov se nachází v klidné, ale velice žádané business lokalitě v Praze 4, a to asi 150 m od stanice metra Kačerov. Je také v těsné blízkosti Jižní spojky a 5. května. Komerční centrum a stanice metra Budějovická jsou vzdáleny 4 minuty autem nebo jednu stanici metrem.

V budově je pět podlaží o celkové pronajímatelné ploše 1996 m2 a 43 parkovacích míst. Dlouhodobí nájemci (kombinace českých a zahraničních firem) oceňují optimální velikost budovy a přátelské prostředí.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

995_0440261855.jpg
6 kanceláří

Vyšehrad Garden

Na Pankráci – Praha 4

12,50 - 13 EUR

Vyšehrad Garden je moderní administrativní budova na prestižní adrese Na Pankráci 26. Skvělá dostupnost do centra Prahy dělá z nemovitosti mimořádně atraktivní sídlo pro prémiové nájemce. Pro ně je volně přístupná zahrada ve vnitrobloku, kterou lze využít pro práci uprostřed zeleně, i pro setkávání s obchodními partnery.

Moderní administrativní budova se nachází v docházkové vzdálenosti od jedné z nejvýznamnějších pražských památek – Vyšehradu. Městská část Praha 4 je oblíbeným sídlem významným společností, především pro svou skvělou dostupnost do centra Prahy. Jde o jednu z nejdůležitějších byznysových lokalit v širším centru hlavního města.

Specifikace:
Moderní budova kategorie „A“
Ve vnitrobloku je designovaná zahrada s množstvím elektrických zásuvek
68 vnitřních garážových stání
Možnost jednotlivých kanceláří i open space
Stanice metra Vyšehrad (trasa C) je 400 metrů daleko
Napojení na Městský okruh a D1
Recepce a ostraha 24/7
Dvě sdílené zasedací místnosti
Služby podatelny
Využití zahrady
Otevíratelná okna
Využití zahrady
Chlazení a topení 4trubkovými fancoily
Zdvojené podlahy
Snížené podhledy
Centrální ventilace
Elektronický protipožární a kamerový systém

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*983_9591917222.jpg
5 kanceláří

Qubix

Štětkova – Praha 4

14,50 - 15,50 EUR

Budova Qubix se nachází v Praze 4, poblíž stanice metra Vyšehrad. Jedná se o velmi kvalitní lokalitu v bezprostřední blízkosti centra města s velmi dobrou dopravní dostupností. Z hlediska typu nemovitosti se jedná se o 10 patrovou administrativní budovu s převládajícími kancelářskými prostory (8 nadzemních pater, 2 podzemní). Celková pronajímatelná plocha nemovitosti činí téměř 14 tisíc m2 přičemž většina pronajímatelné plochy budovy je obsazena. Nemovitost má celkem 108 parkovacích míst, z toho 67 v podzemí.

Budova Qubix získala v závěru roku 2012 nejvyšší stupeň environmentální certifikace LEED Platinum a tím se jako jedna z prvních zařadila mezi ekologicky a ekonomicky nejšetrnější komerční nemovitosti v České republice. Mezi hlavní oblasti odrážející toto ocenění patří nízká spotřeba energie a pitné vody a to např. díky využívání dešťové vody pro sanitární účely v rámci každodenního provozu budovy.

Specifikace:
výborná dostupnost individuální i veřejnou dopravou
dobře zavedená komerční i rezidenční lokalita
moderní kancelářské prostory třídy A
Certifikát LEED Platinum
tři reprezentativní vstupy se samostatnými výtahy
centrální přístupový systém kartou
napojení na telekomunikační sítě optickými kabely
ovladatelné sluneční clony

Výborná dopravní dostupnost autem je zajištěna přímým napojením na magistrálu a D1. Dostupnost MHD je zajištěna blízkostí zastávek metra C - Vyšehrad a Pražského Povstání, autobusovou a tramvajovou dopravou.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1008_1038412199.jpg
1 kancelář

Ohradní 61

Ohradní – Praha 4

Cena od 105 Kč

Ohradní 61 je moderní prosklená budova o celkové ploše 1900 m² na 5 nadzemních podlažích a 30 parkovacími stáními přímo před budovou.

Budova se nachází na Praze 4 v ulici Ohradní. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost. Na zastávku autobusu Michelská či stejnojmenné tramvajové zastávky to máte 5 min. chůze a na metro C - Budějovická 6 min. chůze. Díky takto strategické a skvělé lokalitě to máte 15 min. do centra města.

Díky strategické poloze je dojezdová vzdálenost do centra města 15 min.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

929_6072517712.jpg
6 kanceláří

Enterprise

Pikrtova – Praha 4

14,90 - 16,50 EUR

ENTERPRISE je pokračováním úspěšného developmentu obchodní čtvrti v Praze 4 – Pankrác společností Erste Group Immorent. Budova je situovaná mezi kancelářskou budovou GEMINI a magistrálou, od které je oddělena protihlukovou stěnou.

ENTERPRISE nabízí 29 069 m2 kancelářské plochy třídy A v 11 podlažích a 2 622 m2 ploch v přízemí určených pro služby nájemníkům, jako je např. kantýna, kavárna nebo obchody.

ENTERPRISE je odpovědí na poptávku po kvalitních a efektivních kancelářích, které zároveň kladou důraz na úsporu energií, příjemné pracovní prostředí a berou ohled na okolní životní prostředí.

Budova nabízí:
401 parkovacích míst
úschovna kol se sprchami a uzamykatelnými skříňkami
kantýna a kavárna-restaurace v přízemí
prodejní prostory v přízemí
sklady v podzemních podlažích
zásobovací stání

Dopravní dostupnost:
městská hromadná doprava v sousedství budovy
50 metrů od budovy stanice metra „Pankrác“ trasy C (7 minut do centra)
stanice plánované trasy metra D přímo před budovou
5 minut k pražskému okruhu (Jižní spojka)
cca 30 minut od pražského mezinárodního letiště
veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí budovy

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

996_0444101880.jpg
3 kanceláře

Vista House

Na Pankráci – Praha 4

9,50 - 12,50 EUR

Sedmipodlažní administrativní budova Vista House se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 na rozhraní Vyšehradu a Pankráce. Výborná dopravní dostupnost metrem linky C Vyšehrad, blízkost centra a okolní občanská vybavenost vytvářejí ideální prostředí pro Vaši kancelář.

Městská část Vyšehrad je oblíbeným sídlem významných společností především pro svou skvělou dopravní dostupnost. Jedná se o jednu z nejdůležitější byznysovou lokalitu v širším centru Prahy. Výhodou je výborná dopravní dostupnost na metro linky C stanice Vyšehrad, které leží přesně dvě stanice od Václavského náměstí anebo nákupního centra Arkády Pankrác. Bonusem pro nájemce je blízkost Vyšehradu, který nabízí relaxaci v zeleni uprostřed rušného středu města a poskytuje jedinečné výhledy. V lokalitě je kompletní občanská vybavenost, velké množství restaurací a hotelů. Kongresové Centrum Praha leží v těsné blízkosti budovy.

Specifikace:
Recepce a ostraha 24/7
Služby podatelny
Pronájem sdílené zasedací místnosti
V každé kanceláři je možná individuální regulace teploty
Otevíratelná okna
Nové opláštění budovy a okna
Klimatizace a snížené podhledy
Možnost skladových prostor
Možnost jednotlivých kanceláří i open space


K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

984_0182448404.jpg
7 kanceláří

Sixty House

Na Pankráci – Praha 4

13,50 - 14,50 EUR

Administrativní budova Sixty House disponuje moderním interiérem a atraktivním exteriérem.
Leží v těsné blízkosti metra C Pražského povstání s rychlou dostupností do centra Prahy. V blízkosti budovy se nachází jedna z nejvýznamnějších pražských památek – Vyšehrad.

Získejte komerční prostor v jednom ze sedmi nadzemních podlaží o celkové rozloze 7 761 m²
Pražská čtvrť Pankrác je oblíbeným sídlem významných společností, které vyžadují výbornou dopravní dostupnost a zároveň velké množství kvalitních služeb v okolí. V těsné blízkosti budovy se nachází stanice metra C „Pražského povstání“ a několik tramvajových i autobusových linek, které zajišťují perfektní spojení s centrem města. Okolí objektu má veškerou
občanskou vybavenost.

Specifikace:
Centrální recepce
Objekt střežen 24/7
Klimatizace
Topení
Otevíratelná okna
Světlá výška podlaží až 3,10 m
Zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi
Optické připojení od několika poskytovatelů
Podzemní garáže
Myčka automobilů
Kolárna
Sprcha

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*


947_9338942523.jpg
2 kanceláře

Budějovická Alej

Antala Staška – Praha 4

Cena od 16 EUR

Nabízíme k pronájmu reprezentativní kanceláře v moderní budově Budějovická Alej, která se nachází ve vyhledávané lokalitě Praha 4 – Budějovická.

Budějovická Alej poskytuje skvělou dostupnost městskou hromadnou dopravou, centrum města je vzdáleno pouze 10 minut metrem. Stanice metra Budějovická je vzdálená cca 1 minutu chůze od budovy. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost včetně supermarketu, mnoha restaurací, kaváren a obchodního centra DBK.

Budova díky své strategické poloze poskytuje skvělé spojení s centrem Prahy, 5 minut jízdy od budovy se nachází dálnice D1 Praha - Brno.

Podzemní garáže poskytují dostatek parkovacích stání.

Specifikace:
přístup 24 hodin denně a 365 dní v roce
přístup nastavitelný na magnetické karty
24 hodinová bezpečnostní služba
bezpečnostní kamery v garážích a recepcích
centrální recepce
podzemní a vnější kryté garáže
ekologicky nezávadná vzt a klimatizace
otevíratelná okna v kancelářích
externí žaluzie
zdvojené podlahy, zavěšené podhledy
moderní protipožární systémy SHZ a EPS
správa budovy v budově na velínu

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

952_9369311939.jpg
1 kancelář

BB Centrum Filadelfie

Želetavská – Praha 4

Cena od 18,50 EUR

Budova FILADELFIE, z dílny architektonické kanceláře DaM, s. r. o., se svými 17 nadzemními podlažími a atraktivním designem tvoří dominantu celého komplexu BB Centra. Budova se nachází na Želetavské ulici a byla dokončena na podzim roku 2010. Celková pronajímatelná plocha objektu činí 34 000 m2..

Nájemcům i veřejnosti je v podzemí k dispozici 940 parkovacích míst. Největší kancelářskou plochu má pronajatou společnost UniCredit Bank, k dalším nájemcům patří např. ŠKODA AUTO a sídlo zde má také developer projektu BB Centrum, společnost PASSERINVEST GROUP. Součástí objektu je střešní terasa, kantýna a obchodní pasáž s rozmanitou nabídkou obchodů a služeb (supermarket Albert, dm drogerie, čistírna oděvů, klenotnictví, kosmetické a nehtové studio, květinářství, restaurace a vinotéka).

Budova FILADELFIE má vynikající dopravní dostupnost: autobusová zastávka kyvadlové dopravy – zastávka FILADELFIE – je přímo před budovou (jedna zastávka od stanice metra C – Budějovická), další linky MHD jsou ve vzdálenosti 100 m, přímé napojení od budovy na Pražský okruh a dálnici D1.

Specifikace:
Zdvojené podlahy
Klimatizace - fancoily
Přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce
Kantýna a kavárna v budově
Terasa
Možnost umístění loga na budově
Veřejné parkování
Široká nabídka obchodů a služeb v areálu BB Centra (supermarket Albert, dm drogerie, pošta, školka, zdravotnická zařízení, atd.)

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*


950_9352774484.jpg
Plně obsazeno

The Square

Olbrachtova – Praha 4

Cena od 14,75 EUR

Dovolujeme si vám nabídnout reprezentativní kancelářské prostory, které se nacházejí v jedné z nejdynamičtějších business lokalit v Praze.

Budova The Square o celkové rozloze 17,593 m2 představuje kombinaci moderních kancelářských prostor a atraktivní lokality Prahy 4. Tato strategická poloha nabízí velmi dobrou dostupnost jak automobilem tak MHD.

Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost s mnoha obchody a restauracemi v bezprostředním okolí budovy.

Mezi hlavní kvality budovy patří:
Přímé napojení na dálnici D1 s výbornou viditelností
Budova je hned vedle metra „C“ Budějovická
Nákupy – Přes ulici se nachází Obchodní centrum DBK Budějovická
Stravování – několik restaurací v okolí budovy
214 parkovacích míst v podzemních garážích a 21 stání venku

Specifikace:
reprezentativní centrální recepce
24 hodinová bezpečnostní služba
přístup na magnetické karty
kamerový systém
klimatizace
vysokorychlostní výtahy
otevíratelná okna
příprava pro počítačové sítě
záložní zdroj 220 V
elektronická požární signalizace

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

901_7935968629.jpg
11 kanceláří

City Empiria

Na strži – Praha 4

14 - 16 EUR

Kancelářská budova City Empiria se nachází v jedné z nejznámějších business lokalit v Praze na Pankráci.

Budova o 27 podlažích a výškou 104 m nabízí až 22500 m2 kancelářské plochy standardu A. Součástí budovy je konferenční centrum a vlastní stravovací zařízení. Budova se nachází v těsné blízkosti obchodního centra Arkády Pankrác.

Skvělou dopravní dostupnost MHD zajišťuje stanice metra C - Pankrác, která je vzdálená jen několik kroků od budovy.

Lukrativní poloha zaručuje efektivní dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech (Pražský a městský okruh, D1, D5 a D8) a současně přístup k městské hromadné dopravě.

Kanceláře lze upravit dle potřeb budoucího nájemce.

K dispozici je dostatek parkovacích stání, včetně parkingu pro hosty.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

959_9578674096.jpg
2 kanceláře

BB Centrum Delta

Za Brumlovkou – Praha 4

15,50 - 16 EUR

Budova DELTA je nejnovější a také největší přírůstek v areálu BB Centra. Pochází z dílny architektonického studia Aulík Fišer architekti a byla dokončena v roce 2015. Nachází se v místě ohraničeném ulicemi Vyskočilova a Václava Sedláčka.

Budovu DELTA tvoří dvě samostatné budovy s velmi efektivním půdorysem ve tvaru dvou písmen H, které mohou být navíc na každém podlaží propojeny spojovací lávkou. Díky ní lze na jednom patře získat unikátní plochu dosahující až 4 530 m2. V pěti podzemních podlažích je k dispozici 880 parkovacích stání pro nájemce i veřejnost. K dispozici jsou nájemcům střešní terasy s bohatou zelení a relaxačními zónami, kantýna a restaurace. Západní část budovy lemuje zelený pás s umělým říčním korytem, na jižní stranu objektu volně navazuje nově budovaný park Brumlovka.

Budova DELTA má vynikající dopravní dostupnost: autobusová zastávka (Vyskočilova) přímo před budovou (dvě zastávky od stanice metra C Budějovická a Kačerov), přímé napojení na Pražský okruh a dálnici D1.

Specifikace:
Zdvojené podlahy
Podlahové krabice
Zavěšené podhledy s integrovaným osvětlením
Klimatizace - chladící trámy / fan-coil jednotky
Sprinklery
Dvě reprezentativní recepce
Přístup a ostraha 24 hodin, 365 dní v roce
Možnost zřízení zákaznického cetnra nebo showroomu v přízemí budovy
Kantýna
Možnost umístění loga na budově
Otevíratelná okna
Parkování pro návštěvy

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

982_0145385022.jpg
2 kanceláře

Pankrác House

Lomnického – Praha 4

15 - 15,50 EUR

myhive Pankrac House je moderní kancelářská budova, která nabízí přibližně 19 000 metrů čtverečních kancelářských a obchodních prostor. V budově je možné pronajmout kancelářské jednotky od 100 m2 do 1 500 metrů čtverečních na jedno patro.

myhive Pankrac House se nachází přímo nad stanicí metra Pražského Povstání (trasa C) v prosperující obchodní čtvrti Praha 4. Budova má vynikající přístup k dálnici D1, která vede na Brno a Vídeň. Do centra města dojedete autem za 6 minut nebo metrem za pět minut.

Budova svým nájemcům nabízí živou atmosféru a komplexní škálu interních služeb. Patří sem například: recepce, kavárna, restaurace, obchodní síťový salónek s bezplatným WLAN, společenské místnosti, fitness studio, sprchy, skříně a parkování kol, parkování v garážích atd., Stejně jako pravidelné myhive akce pro zákazníky. Ty organizuje komunitní manažer, který nájemcům nabízí jedinečnou podpůrnou službu, která ještě více zpříjemní a oživí každodenní kancelářský život.

Specifikace:
Kanceláře třídy A
Centrální recepce a ostraha 24/7
Klimatizace
Vstup na čipové karty
Restaurace a kavárna
Garážová parkovací místa
Sdílené zasedací místnosti
Cvičební sál
Úschovna kol

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

926_0478750636.jpg
6 kanceláří
1 obchodní prostor

Gemini

Na Pankráci – Praha 4

15 - 15,50 EUR

Komplex Gemini, jehož název v překladu znamená „Blíženci“, se skládá ze dvou budov, které nabízí 34 200 m2 kancelářský ploch a 430 parkovacích stání v garáži.

Moderní areál se zajímavým architektonickým řešením poskytuje příjemné pracovní prostředí až pro tři tisíce zaměstnanců a rovněž obchody, restaurace a služby. Součástí projektu je vnitroblok mezi budovami, na němž je příjemné posezení v zeleni.

Budovy jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby i nejnáročnějších nájemců. Po vstupu do jedné z budov se ocitnete ve velkoryse řešeném lobby s recepcí. Přístup do obou budov a kancelářských prostor je zajištěn 24/7.

Přímo v komplexu se nacházejí podzemní garáže, jídelna s letní terasou, lékárna, pobočky několika mezinárodních bank a restaurace. Gemini se nachází u stanice metra C Pankrác a po vybudování trasy metra D bude výstup jedné ze stanic situován přímo k němu.

Areál je umístěn v blízkosti dálnice D1 a Městského okruhu. Nákupní centrum Arkády leží přímo naproti komplexu. Pro firmy, které tu budou sídlit, znamená lokalita jasnou konkurenční výhodu – dopravní dostupnost je v případě Pankráce vynikající.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

927_9594134235.jpg
2 kanceláře

City Green Court

Hvězdova – Praha 4

Cena od 16 EUR

Kancelářská budova City Green Court byla dokončena v roce 2012, nabízí celkem 16 300 m2 špičkových kancelářských prostor ve vyhledávané byznys lokalitě Praha 4 - Pankrác.

Projekt City Green Court byl průkopníkem ekologicky udržitelného stavitelství a developmentu v České republice, protože jako první získal ocenění LEED Platinum pro Core & Shell (obálka budovy) v kombinaci s LEED Platinum pro Commercial Interior (interiéry). City Green Court je dnes sídlem řady předních společností z oblasti farmacie, konzultačních služeb a technologií.

Kancelářské prostory jsou nově vybavené podle nejvyšších standardů včetně odpočinkových zón a vzdušných galerií. Ve středu osmiposchoďové budovy se nachází vzdušné atrium se vzrostlým stromem Olivou.

City Green Court je strategicky umístěn na Pankráci, tedy na jedné z nejúspěšnějších pražských obchodních lokalit. V bezprostřední vzdálenosti se nachází obchodní centrum Arkády Pankrác a další služby.

Budova je výborně dostupná nejen metrem, ale i automobilem, protože je situována u stanice metra Pankrác (trasa C) a u dálnice D1.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

909_8087127249.jpg
Plně obsazeno

Parkview

Pujmanové – Praha 4

Cena od 16 EUR

Nové kanceláře Parkview jsou synonymem pro prosvětlený prostor. Prostorné atrium bude zdobí relaxační ostrůvek obklopený vzrostlými stromy a unikátní 23metrový lustr, navržený českým designérem Markem Číhalem. Dohromady tvoří z Parkview klenot mezi novými kancelářskými prostory na Praze 4.

Parkview nejen symbolickou, ale svým designem a veřejnosti přístupným atriem také faktickou vstupní branou do zelené oázy uprostřed pulzujícího velkoměsta. Nájemcům nabízí výhled do zeleně nejen ze střešní terasy.

Zvnějšku budova Parkview respektuje minimalistické pojetí architektů. Uvnitř však skrývá velké množství inovací a technologií pro maximální využití nových pracovních prostor. Nájemci mají k dispozici na míru vyvinutou mobilní aplikaci, smart parking, inovativní výtahy a mnoho dalšího. Developer cílí na ekologickou certifikaci LEED a na prestižní certifikát WELL zabývající se duševní pohodou uživatelů budovy.
Budova Parkview novým nájemcům zajišťuje nejvyšší možnou úroveň při hodnocení energetické účinnosti budov.

Nad devíti patry s kancelářemi se nachází velká střešní terasa s barem, grilem a venkovním posezením. Vychutnejte si grilované speciality a k nim jako přílohu panoramatický výhled na metropoli z vrcholu Pankráce.

Výborná dopravní dostupnost MHD je zajištěna zastávkou metra C - Pankrác a několika autobusovými spoji. Snadnou dostupnost automobilem zajišťuje přímé napojení na ulici 5. května a na městský okruh.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1005_0989508230.jpg
4 kanceláře
3 obchodní prostory

Hráského 2231

Hráského – Praha 11

10,30 - 12,50 EUR

Budova Hráského se nachází vedle obchodního centra Chodov, na místě s výbornou dostupností autem i metrem, které je centrem života jižní části Prahy. V blízkosti se nachází pestrá škála obchodů a služeb. Budova nabízí flexibilní kanceláře s dobrým poměrem ceny a standardu vybavení.

Jedná se o 4 samostatné kanceláře (2+2), které mají vstup řešený ze společné chodby. Místnosti je možné v případě potřeby mezi sebou propojit.

Specifikace:
Flexibilní kancelářské prostory
Snížené podhledy
Venkovní žaluzie
Moderní výtahy
Přístup na magnetické karty
Centrální recepce s 24h ostrahou
Klimatizace
Otevíratelná okna
Bezbariérový přístup

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1003_0980663521.jpg
3 kanceláře

Roztylská 1

Roztylská – Praha 11

Cena od 250 Kč

Objekt Roztylská 1 (R1 Office House) je administrativní budova v uzavřeném areálu dispozičně členěná na dvě samostatné budovy spojené recepcí a vstupními prostory.

Nájemcům poskytuje kancelářské plochy kategorie B s možností menších kanceláří, příp. spojených do větších celků a samozřejmě možnost parkovat v areálu budovy na venkovním parkovišti.

Budova se nachází v těsném sousedství dálnice D1 na Praze 11 - Chodov. Navíc je skvěle dostupná hromadnou dopravou (autobusová zastávka Na Jelenách je přímo před budovou, metro - linka C stanice Chodov 3 minuty cesty veřejnou dopravou). V blízkém okolí s nalézá veškerá občanská vybavenost (mateřská školka, gymnázium, poliklinika), restaurace, oblíbené nákupní centrum Chodov a veřejné parkoviště.

R1 Office House je prověřenou budovou s několikaletým provozem a skvěle fungujícím facility managementem.

Specifikace:
flexibilní kancelářská plocha na každém podlaží, dovolující jak halové uspořádání, tak uzavřené kanceláře
samostatné kuchyňky a sociální bloky na každém podlaží
osobní výtahy s nosností 450kg/6 osob
otevíratelná okna, možnost doplnění individuálním systémem jednotek
nepřetržitá bezpečnostní služba a provoz recepce
kamerový systém monitorující budovu a její okolí
velké venkovní parkoviště (100 parkovacích stání)
jídelna pro zaměstnance
možnost umístění loga/reklamy nájemce

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

965_0047413767.jpg
9 kanceláří

Kuta Centrum

Zelený pruh – Praha 4

270 - 295 Kč

Kuta Centrum nabízí k pronájmu moderní kancelářské prostory ve formě menších kanceláří i open space. K dispozici je dostatek parkovacích stání na střeženém parkovišti před budovou.
V budově kromě jiného naleznete i restauraci, fitness centrum, nebo třeba konferenční místnosti ke krátkodobému pronájmu.

Zelený pruh dělá svým čistým a zeleným prostředním čest svému jménu. Praha 4 se stává čím dál tím atraktivnější business lokalitou a její dostupnost oproti přímému centru Prahy je nespornou výhodou pro vás i vaše obchodní partnery. Doprava z metra Budějovická cca 5 minut, autem snadný příjezd z dálnice D1 či z Jižní spojky.

Služby:
recepce 24 hodin
nonstop bezpečnostní služba
kamerové střežení objektu a parkovišť
pravidelný denní úklid kanceláří

Specifikace:
dvě šestipodlažní budovy s panoramatickými výtahy
vlastní sociální zařízení, sprcha
vlastní kuchyňka a předsíně se šatnou
kanceláře předány s koberci a malbami
otevíratelná okna
zasedací místnosti k dispozici
restaurace, fresh bar, fitness, squash, sauna v objektu
střežené parkoviště, až 140 míst

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

956_9573114205.jpg
1 kancelář

BB Centrum Alpha

Vyskočilova – Praha 4

Cena od 15,50 EUR

Objekt se nachází v jihozápadní části BB Centra, na rohu ulice Vyskočilova a sjezdu z magistrály 5. května. Budova nabízí 12 300 m2 pronajímatelných ploch v 8 nadzemních podlažích, ve 4 podzemních podlažích se pak nachází 230 parkovacích stání.

Prostory, které jsou budoucímu nájemci ihned k dispozici, disponují veškerými sítěmi, klimatizací (4 trubkové fancoily) a otevíratelnými okny. Součástí budovy je střešní terasa se zahradou se vzácnými dřevinami a příjemným posezením, kantýna, kavárna s cukrárnou a restaurace se zaměřením na těstoviny a saláty.

Vynikající je dopravní dostupnost: autobusová zastávka přímo před budovou (jedna zastávka kyvadlovou dopravou zdarma či autobusem MHD ze stanice metra Budějovická), přímé napojení na Pražský okruh a dálnici D1. V místě je široká nabídka obchodů a služeb (více než 20 možností, kam zajít na oběd či kávu), supermarket Albert, drogerie, lékárna, čistírna, pošta, zdravotnická zařízení, fitness a wellnes Balance Club Brumlovka atd. Pro odpočinek a relaxaci, např. v pauze na oběd, mohou lidé pracující v BB Centru využít veřejný Baarův park s velkou vodní fontánou a park Brumlovka, který se nachází v těsné blízkosti budovy. Nové náměstí Brumlovka s vodními prvky a posezením, které se nachází v centrální části BB Centra u budovy Alpha, nabízí nájemcům pravidelně se konající trhy a další kulturní a zábavné akce.

Specifikace:
Zdvojené podlahy
Klimatizace – 4 trubkové fancoily
Otevíratelná okna
Přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce
Možnost umístění loga na budově
Certifikat BREEAM In-Use na úrovni Very Good v kategorii Building Management

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

902_9589489965.jpg
5 kanceláří

City Tower

Hvězdova – Praha 4

14,50 - 18,50 EUR

Budova City Tower nabízí exkluzivní kancelářské prostory s nezaměnitelným výhledem na Prahu. Moderní dominanta pražské Pankráce byla navržená architektem Richarem Meierem a splňuje ty nejvyšší technické a designové standardy.

Budova na 27 nadzemních a 3 podzemních podlažích nabízí až 49000 m2 kancelářských ploch a 800 parkovacích stání v podzemních garážích.
City Tower nabízí skvělou dopravní dostupnost MHD, v blízkosti jsou zastávky autobusu, tramvaje a metra C - Pankrác. Snadná dopravní dostupnost automobilem je zajištěna severojižní magistrálou a pražským okruhem. Okolí budovy disponuje plnou občanskou vybaveností vč. hotelů, obchodního centra Arkády pankrác, mnoha restaurací a kaváren.

V budově jsou k dispozici konferenční prostory, kavárna, kantýna, i michelinská restaurace s výhledem na panorama Prahy.
Budova City Tower získala prestižní certifikát BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method).

Specifikace:
Plně klimatizované kancelářské prostory
prosklená fasáda s panoramatickým výhledem
Nadstandardní světlá výška kanceláří až 3,18 m
Přístup na čipové karty
Možnost umístění telekomunikačního zařízení na střech budovy
Recepce a ostraha 24/7
Moderní systémy řízení provozu budovy
Parking pro návštěvy
Informační webový systém pro nájemce

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

949_9345102669.jpg
Plně obsazeno

East Building

Antala Staška – Praha 4

Cena od 355 Kč

East Building je budova administrativního charakteru, typ „A“. Díky využití moderních technologií poskytuje svým klientům veškerý možný komfort.

Budova je členěna na dvě části, vyšší má celkem sedm nadzemních podlaží a tři podzemní. Ve druhém a třetím podzemním podlaží navzájem propojených komunikační rampou se nachází parkovací plochy. Současně jsou v podzemních podlažích místnosti související s technickým provozem objektu. V prvním nadzemním podlaží se nachází stravovací provoz se zázemím a administrativní prostory související s provozem objektu. Ostatní nadzemní podlaží tvoří administrativní prostory. Celková výška objektu je dvacet čtyři a půl metrů. Atrium uprostřed budovy je otevřené, není zastřešeno. Ve druhém a šestém podlaží se nachází terasy.

East Building je díky své poloze nedaleko zastávky metra C Budějovická skvěle dostupná autem i městskou hromadnou dopravou. Během chvíle se lze napojit na jižní spojku i pražskou magistrálu. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost včetně supermarketu, mnoha restaurací, kaváren a obchodního centra DBK.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

962_9587657786.jpg
2 kanceláře

BB Centrum Villas

Želetavská – Praha 4

Cena od 14 EUR

Administrativní projekt VILLAS pochází z dílny architektonického studia Aulík Fišer architekti. Tvoří soubor dvou domů z roku 2002 vzájemně propojených společným přízemím i s třetí budovou, obytným domem RESIDENCE BB CENTRUM. Ve dvou administrativních budovách je k dispozici celkem 8 000 m2 pronajímatelných ploch v šesti nadzemních podlažích a 218 parkovacích míst v podzemním podlaží. Architektonicky velmi vyvážená stavba obou budov umožňuje variabilní úpravy prostor jednotlivých pater podle požadavků nájemce.

Klimatizace s individuálním ovládáním (fancoil)
Otevíratelná okna
Venkovní / vnitřní žaluzie
Zavěšené podhledy s integrovaným osvětlením
Přístup 24 hodáin denně 365 dní v roce
One-site property management, ostraha budovy, recepce
Široká škála obchodů a služeb v areálu BB Cetnra (supermarket Albert, dm drogerie, pošta, školka, zdravotnická zařízení, cukrárna, kavárny, kantýny, restaurace, atd.)

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

964_0040631891.jpg
8 kanceláří

Jana Towers

Zelený pruh – Praha 4

240 - 260 Kč

Dovolujeme si vám nabídnou prosvětlené kanceláře s krásnými výhledy, které se nacházejí v budově Jana Towers v žádané lokalitě Praha 4 Braník.

Budova se nachází v klidnější lokalitě s množstvím zeleně a nižší vilové zástavby v okolí.

Poskytuje tak příjemné pracovní prostředí, které je díky své poloze snadno dostupné jak autem, tak městskou hromadnou dopravou.

Jana Towers nabízí široký výběr moderních kancelářských jednotek, které lze flexibilně kombinovat a uspořádat.

Specifikace:
Všechny jednotky jsou klimatizované. Kanceláře jsou bezbariérové, šířka dveří 80 cm.
Kanceláře ve vyšších patrech mají krásné výhledy na panorama Prahy.
Snadná dopravní dostupnost MHD. Autobusové linky 134 a 124 staví přímo před budovou. Na metro C Budějovická je to cca 8 min autobusem.
Skvělé dopravní spojení na dálnici D1, Jižní spojku i pražský okruh
Recepce 24/7, Bezpečnostní služba, Kamerový systém
V budově je kantýna, která nabízí teplé snídaně a obědy.
Možnost pronájmu parkovacího stání

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1002_0977011335.jpg
1 kancelář

Prague Gate

Türkova – Praha 11

Cena od 11 EUR

Prague Gate má 11 nadzemních podlaží a nabízí téměř 13 000 m2 kancelářské plochy kategorie A.

Průměrná plocha k pronájmu na patro je cca 1190 m2. V přízemí se nachází velký showroom, restaurace a dalších 513 m2 kancelářské plochy.

K dispozici je 285 parkovacích stání ve 2 patrech podzemní garáže a před budovou je dalších 15 vyhrazených parkovacích míst a velké veřejné parkoviště.

Prague Gate se nachází v sousedství dálnice D1 na Praze 4 - Chodov. Městský okruh je vzdálen do 5 minut jízdy. Stanice metra Chodov a Roztyly jsou ve vzdálenosti do 15 minut chůze. Autobusové zastávky jsou umístěny přímo před budovou.

Okolí budovy Prague Gate je plně občansky vybaveno. V blízkosti se nachází oblíbené nákupní centrum Chodov.

- v sousedství magistrály D1
- 5 minut na měststký okruh
- 10 minut pěšky od stanice metra Chodov
- autobusové zastávky v blízkosti budovy
- plná občanská vybavenost v okolí

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

963_0035507772.jpg
7 kanceláří

South Point

Vyskočilova – Praha 4

Cena od 13,90 EUR

Budova South Point vyniká svou jedinečnou pozicí a originálním designem. Nachází se v jedné z nejžádanějších business oblastí v Praze, ve Vyskočilově ulici v Praze 4. Zároveň se nachází přímo u ulice 5. května, která propojuje centrum Prahy s dálnicí D1 do Brna. Obchodní centrum a stanice metra Budějovická jsou jen pět minut chůze od budovy. V podobné vzdálenosti je také BB Centrum. Asi deset minut chůze je vzdáleno komerční centrum Pankrác.

South Point je velice blízko k ohniskům služeb a businessu v oblasti Prahy 4. Navíc poskytuje jedinečná poloha South Pointu mnoho soukromí a pohodlí. Je také nepřehlédnutelnou dominantou blízkého okolí. Otevíratelná okna, které poskytují nádherný výhled na Prahu, ještě umocňují speciální atmosféru budovy. Celková pronajímatelná plocha budovy je 7510 m2. V budově je k dispozici 131 parkovacích stání.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

908_8072182951.jpg
3 kanceláře

City Point

Hvězdova – Praha 4

Cena od 14,75 EUR

Budova City Point se nachází v srdci se dynamicky rozvíjející části Prahy – Pankrác. Poloha objektu nabízí velmi dobrou dostupnost automobilem: přímý nájezd a sjezd z dálnice D1 a skvělé spojení veřejnou dopravou. Další výhodou lokality je množství služeb, obchodů a restaurací.

Design City Pointu byl navrhnut světově proslulým americkým architektem Richardem Meierem. Čtyřpatrová budova nabízí podzemní parkování s 109 místy, pěkný interiér a moderní kancelářské prostory kategorie A.

Pankrác je jednou z nejatraktivnějších a nejdynamičtějších lokalit v Praze. Díky své poloze nabízí výbornou dopravní dostupnost a veškerou občanskou vybavenost.

Specifikace:
reprezentativní centrální recepce
24 hodinová bezpečnostní služba
přístup na magnetické karty CCTV
klimatizace
4 vysokorychlostní výtahy
interní žaluzie
elektronická požární signalizace

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1000_0453515983.jpg
2 kanceláře
1 obchodní prostor

Prague Congress Center

5. května – Praha 4

Cena od 360 Kč

Kongresové centrum Praha je jednou z dominant hlavního města České republiky s krásnými výhledy na panorama Prahy, jehož součástí je také přilehlé Business Centre Vyšehrad a čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague Congress Centre s kapacitou 251 pokojů.

Kongresové centrum Praha patří mezi významná evropská kongresová centra, kapacita prostor umožňuje konání kongresů až pro 9 300 účastníků ve více než 50 sálech, saloncích a jednacích místnostech s různou kapacitou.
Využitelná výstavní plocha je 13 000 m2.

Budova nabízí moderní kancelářské prostory a dostatek parkovací stání pro zaměstnance i hosty. Kongresové prostory díky vysoké technické úrovni a variabilitě umožňují pořádání kongresů, konferencí, výstav, společenských akcí a kulturních představení.

Skvělá dopravní dostupnost MHD díky zastávkám metra C - Vyšehrad a Pražského povstání a množstvím autobusových a tramvajových spojů. Možnost pronájmu krytého parkovacího stání ve 2 podzemních podlažích budovy.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1001_0972562656.jpg
13 kanceláří
1 obchodní prostor

The Park

V parku – Praha 11

15,20 - 17,50 EUR

The Park je komplex dvanácti kancelářských budov u dálnice D1 na pražském Chodově. Má celkovou pronajímatelnou plochu 116 000 m2. V Parku byl kladen velký důraz na návrh veřejného prostoru mezi budovami, které mají parkovou úpravu s velkým množstvím zeleně a vodních prvků. Poblíž komplexu se nachází obchodní centrum Westfield Chodov, které zajišťuje veškerou občanskou vybavenost.

Dopravní dostupnost MHD je zajištěna bezprostřední vzdáleností linky metra C - Chodov a mnoha autobusovými spoji, do centra metropole jste metrem do 15 min.

Sousedící D1 zajišťuje skvělou dopravní dostupnost všemi směry jak do centra metropole, tak na ostatní dopravní tepny.

Pro vaše klienty jsou v areálu zajištěna podzemní parkovací stání.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

905_3763121601.jpg
2 kanceláře

Trimaran

Na strži – Praha 4

15,50 - 17 EUR

TRIMARAN je kancelářská budova stojící v samém business srdci Pankráce, v lokalitě, kde je možné najít ty nejmodernější budovy v Praze. Není tak divu, že zde mají sídlo významné české i světoznámé společnosti. Firmy zdejší prostředí preferují nejen z důvodu blízkosti významných společností, ale také díky snadné dostupnosti do historického centra města autem i MHD.

Budova je situovaná cca 1 minutu chůze od zastávky metra C – Pankrác, kde jsou k dispozici i navazující autobusové spoje. Lokalita umožňuje snadné napojení autem na vnitřní městský okruh i Letiště Václava Havla.

Budova byla navržena s ohledem na vysokou energetickou úspornost v souladu s LEED (Leadership in Energy & Environmental Design) doporučeními, s cílem o dosažení nejvyšší kategorie hodnocení – LEED PLATINUM CERTIFICATE.

Vybrané zelené prvky:
Napojení na široké spektrum prostředků městské hromadné dopravy (metro, tramvaj, autobus)
Rezervoár na dešťovou vodu, úpravy pro vysokou úspornost vodních zdrojů
Otevíratelná okna
Odolná fasáda
Vysoce úsporné mechanické vybavení zahrnující LED osvětlení, sálavé topení, stropní chlazení
Bohaté denní světlo
Vybavení jako jsou kolárny, uzamykatelné skříňky, sprchy, atp.

Kancelářské prostory jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky třídy AA pro moderní kancelářské standardy. Běžné patro má rozlohu cca. 3100 m2, plocha nejvyššího patra má rozlohu cca 2740 m2.

Každé patro je přístupné jedním z 6 výtahů a disponuje světlou lobby, společnými sociálními prostory a flexibilními kancelářskými prostory, vhodnými pro pracovní místa, společné prostory, kuchyň a denní místností, atp.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*