Vybrané budovy

1691_0017872826.jpg
5 kanceláří

City Empiria - vybavené kanceláře

Na strži 1702/65 – Praha 4

8 110 - 78 470 Kč za měsíc Dostupné plochy 50 - 395 m2

Business centrum City Empiria se nachází ve vysokopodlažní budově, která se svými 104 metry patří mezi dominanty pražské čtvrti Pankrác. Centrum nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo plně vybavené kuchyňky. Nachází se v bezprostřední blízkosti pražské magistrály s přímým napojením na dálnici D1 a vynikající konektivitou i na ostatní pražské výpadovky. Snadnou dostupnost centra zajišťuje magistrála a také stále se rozšiřující trasa C metra. Lokalita má vynikající infrastrukturu se snadným (a v Praze většinou spíše problematickým) parkováním, s množstvím gastronomických, hotelových a jiných služeb. V bezprostřední blízkosti budovy se nachází OC Arkády pankrác se skvělou nabídkou služeb, několik fitness center a rozlehlý Central Park Pankrác vhodný pro relaxaci. Kancelářské prostory od 5650 Kč za osobu za měsíc. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte.

1696_0028407943.jpg
6 kanceláří

Parkview - vybavené kanceláře

Pujmanové 1753/10a – Praha 4

6 090 - 122 950 Kč za měsíc Dostupné plochy 10 - 357 m2

Business centrum Parkview nabízí kreativní pracovní prostory v designovém pojetí. Nachází se v těsné blízkosti historického středu města, v rušné oblasti Pankrác. Leží v hlavní business zóně Prahy 4, a tak je pro pražské podnikatele a profesionály mimořádně výhodným místem pro práci. Budova má efektní skleněnou fasádu, přes kterou do každé kanceláře, každého sdíleného pracovního prostoru a každé konferenční místnosti proudí přirozené denní světlo, jež pomáhá vytvářet opravdu inspirativní prostor. Díky praktickým službám, jako je výkonná síť Wi-Fi a možnost rezervovat zasedací místnosti online, zde můžete pracovat maximálně produktivně. A až přijde čas nadechnout se a nabrat další síly, můžete využít sdílenou střešní terasu. Ve společném prostoru v budově najdete prádelnu, kavárny a obchod se smíšeným zbožím. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, stačí nasednout na autobus nebo metro, které vás zavezou do centra města. Na zastávky je to odsud pár kroků. Z kanceláře snadno dojdete také do některé z mnoha zajímavých restaurací v okolí. K nejoblíbenějším podnikům s vynikající kuchyní patří Aureole Fusion Restaurant & Lounge. Po práci si můžete odpočinout třeba v blízkém Centrálním parku Pankrác nebo nakoupit v OC Arkády Pankrác. Kanceláře od 6090 Kč za osobu za měsíc. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte.

3331_9480148098.jpg
5 kanceláří

The Park - vybavené kanceláře

V parku 2308/8 – Praha 11

Cena od 8 000 Kč za měsíc Dostupné plochy 15 - 225 m2

Business centrum The Park nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo kavárnou s baristou. Možnost pronájmu kanceláří pro 1 až 20 osob. Pro větší firmy možnost pronájmu vlastní, plně vybavené kanceláře v odděleném prostoru s vlastním brandingem, zasedací místností a call boxy. Pro velké společnosti možnost pronájmu celého patra s plně zařízeným pracovním prostředím s veškerými službami. Prostory jsou vybaveny ve vysokém standardu a kreativním pracovním prostředím. V Parku byl kladen velký důraz na kvalitu veřejného prostoru mezi budovami, které mají parkovou úpravu s velkým množstvím zeleně a vodních prvků. Areál nabízí velké množství vyžití a služeb pro nájemce. Poblíž komplexu se nachází obchodní centrum Westfield Chodov, které zajišťuje veškerou občanskou vybavenost. Dopravní dostupnost MHD je zajištěna bezprostřední vzdáleností linky metra C - Chodov a mnoha autobusovými spoji, do centra metropole jste metrem do 15 min. Sousedící D1 zajišťuje skvělou dopravní dostupnost automobilem všemi směry jak do centra metropole, tak na ostatní dopravní tepny. Parking pro hosty areálu jsou zajištěna v podzemních garážích. Pronájem pracovního místa v coworkingu od 5000 Kč/měsíc. Pronájem kanceláře od 8000 Kč/osoba/měsíc. Pro aktuální nabídku nebo pro větší prostory nás prosím kontaktujte.

1944_6469583329.jpg
2 kanceláře

myhive Pankrác House - vybavené kanceláře

Lomnického 1705/9 – Praha 4

21 912 - 33 521 EUR za měsíc Dostupné plochy 23 - 59 m2

Vybavené kanceláře myhive Flexi Offices představují ideální řešení pro všechny, kdo hledají pronájem stylových, plně vybavených kancelářských prostor s flexibilní dobou nájmu. Vybírat můžete ze 36 kanceláří (od 11 m2 do 50 m2) – soukromých i sdílených. Součástí myhive Flexi Offices je i coworking, lounge, pronajmout si můžete rovněž zařízené zasedací místnosti. Samozřejmostí je i pestrá nabídka služeb pro vaši maximální efektivitu: vysokorychlostní WiFi, chytré tiskárny, podpora recepce, IT servis či právní poradenství. To vše v moderní administrativní budově Pankrác House, jejíž součástí je garážové parkování, restaurace, kavárna, konferenční prostory, cvičební sál pro nájemce, místnosti pro jízdní kola a sprchy. Kanceláře myhive Flexi Offices vynikají také svým praktickým umístěním přímo u stanice metra Pražského povstání – díky tomu jsou skvěle dostupné autem i MHD.

1663_8321927431.jpg
6 kanceláří

Element - vybavené kanceláře

Na strži 1702/65 – Praha 4

16 000 - 80 000 Kč za měsíc Dostupné plochy 15 - 315 m2

Business centrum Element nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo kavárnou s baristou. Možnost pronájmu kanceláří pro 1 až 20 osob. Pro větší firmy možnost pronájmu vlastní, plně vybavené kanceláře v odděleném prostoru s vlastním brandingem, zasedací místností a call boxy. Pro velké společnosti možnost pronájmu celého patra s plně zařízeným pracovním prostředím s veškerými službami. V budově je kolárna se sprchami a locker roomy. Element je kancelářská budova stojící v samém business srdci Pankráce, v lokalitě, kde je možné najít ty nejmodernější budovy v Praze. Budova je situována cca 1 minutu chůze od zastávky metra C – Pankrác, kde jsou k dispozici i navazující autobusové spoje. Lokalita umožňuje snadné napojení autem na vnitřní městský okruh i Letiště Václava Havla. Každé patro je přístupné jedním z 6 výtahů a disponuje světlou lobby, společnými sociálními prostory. Pronájem pracovního místa v coworkingu od 5000 Kč/měsíc. Pronájem kanceláře od 8000 Kč/osoba/měsíc. Pro aktuální nabídku nebo pro větší prostory nás prosím kontaktujte.