Vybrané budovy

1446_4162718578.jpg
16 kanceláří

AFI CITY

Kolbenova – Praha 9

13 EUR

AFI CITY „A“ je administrativní budova z dílny architektonického studia CMC Architects. Jde o výškovou budovu o 19 nadzemních a 3 podzemních podlažích s celkovou pronajímatelnou plochou 16 500 metrů čtverečních.

AFI CITY nabízí variabilní řešení pro náročné nájemce, kteří hledají moderní kancelářské prostory s využitím nejnovějších technologií, originální architekturou v dynamicky se rozvíjející lokalitě na dosah centra města.

Jednotlivá patra lze pronajmout jako celek, tedy 900 metrů čtverečních anebo je rozdělit na polovinu. Budova je navržena jako energeticky úsporná a směřuje k získání certifikátu BREEAM Excellent.

Parkování je řešeno v rámci podzemních garáží s kapacitou více než 300 parkovacích míst.

AFI CITY má vynikající dopravní dostupnost jak městskou hromadnou dopravou, tak automobilem. Budova se nachází v blízkosti pražského městského okruhu, což umožňuje dobré spojení se všemi částmi města. Vzhledem ke své poloze v severovýchodní části města je zde vynikající spojení na dálnice D8 (Ústí n/Labem), D10 (Liberec) D11 (Hradec Králové).

AFI CITY se nachází se přímo u stanice metra Kolbenova (linka B) a také v blízkosti tramvajové zastávky. Lze se tak dopravit pohodlně do centra města hromadnou dopravou a to během necelých 15 minut.

Specifikace:
Moderní kancelářské prostory třídy A
Cílí na certifikát BREEAM Excellent
Vstup do budovy 24/7
Kartový přístupový systém
Ostraha 24/7
Bezpečnostní kamery
Bezbariérový vstup do objektu
6 výtahů (z toho 2 jedou do garáže)
Otevíratelné okenní moduly
Elektronická protipožární signalizace (EPS) v celém objektu
Optický kabel
Standardní osvětlení (bezpodhledové řešení)
Centrální klimatizace (lokálni chlazení pomocí 2 trubkových fan coilů, topení pomocí lavicových radiatorů)
Zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi
Střešní terasa v 19. NP
300 parkovacích míst v podzemní garáži + sklady
Vnitřní rolety
Sprinklery
Kolárna a nabíjecí stanice pro elektromobily
Restaurace se zahrádkou v budově

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1445_4160019646.jpg
3 kanceláře

Harfa Office Park

Českomoravská – Praha 9

14 EUR

Administrativní budova Harfa Office Park je součástí obchodního a administrativního komplexu Galerie Harfa. Tento komplex se nachází v ulici Českomoravská hned vedle známé O2 Arény a stanice metra Českomoravská. Budova vyniká výhledem na centrum Prahy, parkovací kapacitou a výbornou dostupností městskou hromadnou dopravou. Harfa Office Park je oblíbeným pracovním místem, neboť vedlejší nákupní centrum Galerie Harfa nabízí svým zaměstnancům široké spektrum služeb (160 nejrůznějších obchodů). V roce 2016 získala budova v rámci celého obchodního a administrativního centra Galerie Harfa prestižní ocenění Leed Gold. Budova na 12ti podlažích nabízí 20.500m2 kancelářských ploch. Mezi nájemce administrativní budovy patří například ING, LG, Český svaz ledního hokeje, CCC Boty, myQ a další.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*